8 stupňů k optimálnímu výkonu baterie

pro gelové, bezúdržbové a klasické AKU

     Tato profesionální nabíječka není určena pouze pro servisy, ale i pro běžného uživatele, který si potrpí na prvotřídní kvalitu a pohodlí.
      Nová technologie pro údržbu 12-24V AKU. OptiMATE 7 je nejmodernější a také nejuniverzálnější nabíječka, zkoušečka a také zdroj pro údržbu akumulátorů v rámci celého světa!!!
   Plně automaticky řízený přístroj pro 12-24V akumulátory. Rozsah nabíjení 12V : 3Ah - 400Ah !!! a pro akumulátory 24V :  3Ah - 200Ah !!! Má robustní pouzdro odolné povětrnostním vlivům.

 

- 100% automatika řízená mikroprocesorem
-
ochrana proti zkratu a přepólování
- integrovaný nástěnný držák
- LED signalizace
-
udržovací režim

Cena včetně DPH činí : 3.950,- Kč

   Fakta v závěru :
   Ihned po připojení na akumulátor provede mikroprocesor automaticky diagnostiku stavu AKU a stanový optimální proud a program nabíjení 12-24V. Zdokonalená verze uznávaného vícestupňového desulfatačního programu OptiMate" dokáže "vdechnout" nový život také zcela vybitým a obecně "mrtvým" akumulátorům.
   Po ukončení oživování a nabití do plné kapacity přejde přístroj na ekonomicky úsporný režim (ultra nízká spotřeba energie) a bude akumulátor udržovat v optimálně nabitém stavu, chladnou a bezpečnou, měsíc za měsícem a dokáže tak prodloužit životnost akumulátoru až o 400%
   Otázky a odpovědi :
   Dotaz : Prosím, šlo by vypíchnout přednosti modelu 7 oproti 6
   Odpověď : Opravdu podstatná změna je v nabíjecí kapacitě a rozsahu nabíječky kdy OptiMate7 umožňuje nabíjení nejen 12V akumulátorů ale též 24V. Rovněž došlo k zdokonalení desulfatačního procesu což se velice příznivě projeví na životnosti vašeho AKU.

Přejít na stránku :

OptiMate 5 OptiMate 4 CAN-bus OptiMate 4 DUAL OptiMate Lithium
OptiMate 5 OptiMate 4 CAN-bus DUAL OptiMate 4 OptiMate Lithium
       
OptiMate 2 OptiMate 6 select SAE - doplňky TM - doplňky
OptiMate 2 OptiMate 6 select SAE - doplňky TM - doplňky

e-mail : mobil : tel., fax a záznam. :
nabijecky@optimate.cz k1400cz 777 81 22 88 381 21 22 88

Vittuální informace
Zpět na sortiment
Nahoru