Video - formátu wmv

OptiMateIII SP

nabíjecí zdroj pro připojení 8-mi baterií

 objem 13,70MB komentář je v AJ

   Unikátní nabíjecí zdroj pro připojení 8-mi baterií založený na stejném 5-ti stupňovém nabíjecím cyklu použitém u modelu OptiMate III.
   Možnost úspory času pro dílny: oživení, nabíjení, testování a udržování až
8-mi baterií (o různých kapacitách) současně. Každý okruh pracuje nezávisle a dává konstantní proud 1,2A.
   Přednosti:
-  Okruhy mohou být napojeny paralelně pro větší baterie.
-  Ideální pro všechny typy olovnatých baterií 12V: s plnícími uzávěry, uzavřené bezúdržbové "MF", baterie s regulačním ventilem (VRLA) a baterie gelové.
-  Diagnostika: hluboce vybité baterie a baterie s lehkou sulfatací (napětí pod 2V) jsou diagnostikovány a automaticky začne speciální režim oživení pro záchranu mnoha zanedbaných baterií.
-  Test: test odhalí zkratované baterie a baterie, které nejsou schopné držet kapacitu. Jsou zde podchyceny baterie, které nejsou schopné otočit motorem. (Napětí baterie během testu se musí udržet nad 12V.)
-  Velice jednoduché použití: Vyspělí plně automatický vícestupňový nabíjecí program zajišťuje vysoce efektivní nabití před tím než přepne na dlouhodobý udržovací program.
-    Indikace pomocí LED kontrolek : střídavý napájecí proud je přiveden, obrácená polarita připojení baterie, program oživení, normální nabíjení, udržovací program.

   Optimate Pro 8 je dodáván s 8-mi vyměnitelnými propojovacími kablíky s bateriovými svěrkami, napájecím kabelem a uživatelským manuálem.
   Ochrana : Špatná polarita připojení nebo zkrat svěrek automaticky přeruší nabíjení. Vnitřní pojistky chrání jednotlivé okruhy a vyměnitelná vstupní pojistka zaštiťuje celkovou ochranu.
   Více možností vstupního napětí (100 / 115 / 230V) umožňuje použití ve většině zemí.

Přejít na stránku :

 
OptiMate PRO 8 BatteryMate 60-03 BatteryMate 150-09 TestMate
OptiMate PRO 8S BatteriMate 60 - 03 BatteriMate 150 - 09 Doplňky

e-mail : mobil : tel., fax a záznam. :
nabijecky@optimate.cz k1400cz 777 81 22 88 381 21 22 88

Vittuální informace
Zpět na sortiment
Nahoru