aktualizováno : 24.01.2009

   
   Zdravím Vás motorističtí přátelé,
dovolte mi abych vás ujistil, že si vážím vašeho zájmu o námi nabízený sortiment a jsme připraveni vám být nápomocni nejen při koupi našeho sortimentu, ale také po celou dobu (jak doufám) jeho spokojeného užívání.
   Jsme si vědomi, že investice kterou jste se rozhodli realizovat může být v mnoha případech dosti nákladná a proto jsme připraveni (vám při zvažování správného typu nabíječky či diagnostiky jakož i doplňků k tomuto sortimentu) být nápomocni nejen radou při výběru pro vás vhodného typu zařízení, ale též poskytnout příslušný
bonus který bude sjednán individuálně pro každou větší zakázku (objednávku).

- KLIKNI -

   Ale nejen pro tyto případy jsme zde pro vás a proto přicházíme s bonusem 100,- Kč také pro ty zákazníky, kteří si u nás opakovaně zakoupí jednu z nabíječek AccuMate / OptiMate
   Jak bonus uplatnit? Je to velice jednoduché. Pokud jste v minulosti od nás již jednu z těchto nabíječek zakoupili pak jistě víte, že vám byl k nabíječce dodán daňový doklad viz. foto vpravo. Na základě tohoto paragonu (který je číslován) obdržíte zmíněný bonus při nákupu druhé nabíječky kterou jste se rozhodli s odstupem času zakoupit opět u nás. Bonus je přenosný a můžete jej tedy využít nejen vy, ale též váš známý (blízký atd). Bonus lze použít jedenkrát.
   V praxi to tedy znamená, že při objednávce (e-mailem) dáte do přílohy v elektronické formě  kopii tohoto daňového dokladu (digitální fotografii - paragonu) a na základě tohoto dokladu
vám bude poskytnut zmíněný bonus. Svou druhou nabíječku tedy zakupujete se slevou 100,- Kč Při osobním odběru tento paragon předložíte a rovněž vám bude bonus poskytnut. 
   Pevně věřím, že tento náš věrnostní bonus budete využívat v hojné míře a nebo jej poskytnete někomu ze svých blízkých či přátel - děkujeme.
   Dalším forma bonusu - v případě, že vaše objednávka zde nabízeného sortimentu převýší částku 2.500,- Kč

- KLIKNI -

(včetně DPH) poštovné nebude účtováno. Celková cena dobírky je v takovémto případě tedy pouze cenou objednaného zboží. Tento vrstevní bonus však nelze uplatnit při firemním nákupu.
   Myslím, že je vše snadno pochopitelné, ale pokud by měl někdo jakýkoli dotaz - nebo potřeboval vysvětlit případnou nejasnost, využijte prosím možnost virtuální informace.
   Informaci o dalších zajímavých slevách získáte po kliknutí na tlačítko : akční nabídka
   S přáním bezproblémového startu

za společnost Kyjpra

  Mirek Severa  
 

e-mail : mobil : tel., fax a záznam. :
nabijecky@optimate.cz k1400cz 777 81 22 88 381 21 22 88

Vittuální informace
Zpět na sortiment
Nahoru