aktualizováno : 05.12.2021

Všeobecně
   Zboží zasíláme v den nejpozději druhý den od doručení závazné objednávky poštovní dobírkou ve formě : balík do ruky. Ve své objednávce prosím nezapomeňte uvést poštovní adresu pro doručení a také své č. mobilního telefonu, bez kterého nově česká pošta balík do ruky nepřijme. 

Důležité
   V poslední době se často stává, že vámi odeslaná objednávka e - mailem nám nebyla doručená. Pokud tedy neobdržíte potvrzení vaší objednávky  je pravděpodobné, že nám nebyla doručena neboť každou doručenou
objednávku odesilateli zpětně potvrzujeme spolu s udáním termínu jejího vykrytí.
OptiMate 4
foto č.1
Dobírka
foto č.2

Balení
   Vlastní nabíječky mají již své velmi praktické balení například viz. foto č.1 - přesto jsou v případě kusové objednávky dodávány navíc v protinárazovém balení viz. foto č.2. Dodávky většího počtu kusů jsou expedovány v kartonu.

Cena dobírky
   Poštovné činí 220 Kč v tomto je zahrnuto vlastní poštovné a protinárazové balení bez kterého by pošta zásilku nepřijala. Pokud by vám byla zásilka doručena v zjevně poškozeném balení - nepřijměte ji. Poštovné za vrácené zboží jde na vrub kupujícího.

Co je v balení
   Každá zásilka obsahuje mimo vámi objednané nabíječky návod v českém jazyce a potvrzený záruční list. Dále daňový doklad (faktura). Daňový doklad je datován dnem odeslání a záruční list + 7dnů na doručení.

Bonus
  V případě, že vaše objednávka zde nabízeného sortimentu převýší částku 3.500,- Kč (včetně DPH) poštovné nebude účtováno. Celková cena dobírky je v takovémto případě tedy pouze cenou objednaného zboží.
Tento vrstevní bonus však nelze uplatnit při firemním nákupu. Informaci o dalších zajímavých slevách
získáte po kliknutí na tlačítko : bonus případně akční nabídka

Objednávky &
Kyjpra spol. s r.o.
Mirek Severa
Fáberova 391
391 65 Bechyně
  Objednávky zasílejte prosím výhradně na e-mail adresu uvedenou viz. níže (klikněte na obálku). V případě nutnosti korespondence použijte prosím adresu uvedenou vpravo.

e-mail :

mobil : tel., fax a záznam. :
nabijecky@optimate.cz k1400cz 777 81 22 88 381 21 22 88

Vittuální informace
Zpět na sortiment
Nahoru